AVEVE Group

Przy obrotach powyżej 1,3 miliarda euro i zatrudniając ponad 1.800 pracowników, grupa AVEVE jest największą belgijską spółdzielnią rolniczą. AVEVE jest liderem na rynku dostaw produktów dla rolników i plantatorów w Belgii. AVEVE jest największym dostawcą zbóż w Belgii. Grupa AVEVE oferuje wysokiej jakości produkty zarówno entuzjastom, jak i profesjonalnym rolnikom i hodowcom, poprzez własną sieć ponad 250 punktów sprzedaży AVEVE w Belgii dla ogrodnictwa, hodowli zwierząt i pieczenia domowego.

Dział AVEVE Flour

AVEVE Flour od ponad 100 lat zajmuje się rozwojem i produkcją mąki i mieszanek piekarskich dla piekarni domowych w Belgii, Holandii, Francji i Hiszpanii. Firma jest liderem na rynku belgijskim dzięki własnej sieci dystrybucji AVEVE pod marką "AVEVE". Sklepy te oferują również składniki do pieczenia i akcesoria do pieczenia, które uzupełniają ofertę mieszanek do pieczenia.

Soezie

Pod marką Soezie AVEVE Flour dystrybuuje mąkę i mieszanki chlebowe do piekarni domowych za pośrednictwem ponad 1.500 sklepów indywidualnych i klientów detalicznych w sąsiednich krajach.

Marka własna

Opracowywane są mieszanki do pieczenia na zamówienie dla sprzedawców detalicznych w formatach od 350g do 10kg, zarówno w handlu detalicznym, jak i w gastronomii.

Wysoka jakość

AVEVE Flour posiada nowe instalacje, która działają od kwietnia 2014 roku, gdzie starannie wyselekcjonowane surowce są mieszane i uzupełniane w wysokiej jakości mieszanki do wypieku pieczywa i ciast. AVEVE Flour uzyskała również BRC "A" Level Accreditation, niewiarygodnie surowy certyfikat pozwalający na dostawy do sklepów spożywczych.

Jakość

Abyś mógł zrobić najsmaczniejszy chleb, ciasta i inne wypieki.

Szeroki wybór

Wybór szerokiej gamy odmian mąki i mieszanek piekarniczych. Najszersze portfolio mieszanek piekarniczych na rynku. Asortyment mąki jest stale udoskonalany i poszerzany w celu dotrzymania kroku współczesnym trendom, takim jak wygoda i zdrowie.

Przyjazny dla użytkownika

Wygoda dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom, gdzie wystarczy dodać wodę.

Unikatowy

Unikalny rodzaj bezpyłowego pakowania.

 

https://www.soezie.com/en/home